Bine ati venit in cabina de control a forumurilor Forumgratuit!
Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere pirat
Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!
Va dorim navigare placuta in continuare!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bine ati venit in cabina de control a forumurilor Forumgratuit!
Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere pirat
Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!
Va dorim navigare placuta in continuare!

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4 participanți

    ConceptX Hybrid Technology is here!

    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    ConceptX Hybrid Technology is here! Empty ConceptX Hybrid Technology is here!

    Mesaj Scris de Vizitato Joi Mar 12, 2009 9:08 pm

    Am aterizat si eu pe aici, si m-am apucat de treaba.
    Am 18 ani, ma ocup de software, hardware, electronica, webprogramming, si multe altele...
    Sunt un om care se adapteaza repede la orice situatie, asa ca nu pot fi niciodata luat prin surpirindere.
    Ca site personal detin un blog ConceptX Hybrid Technology, ConceptX Design, si un TRACKER (momentan inactiv pt. public).
    Cam atat despre mine. Sper ca ma voi integra bine aici!

    P.S. Cu mine prin preajma aveti grija la limbajul care distruge limba romana, adica limbajul de "mess", prescurtari etc. Nimeni nu va taie capul daca nu scrieti cu diacritice sau "-"(cratima) "," ";" etc. Dar va rog nu depasiti limitele. Un forum/blog/website prin asta se ridica, prin respect!

    ConceptX OUT!

    Later Edit: Cei care nu ma suporta, sa se dea si cu capul de pereti ca nu-mi pasa, sunt multe alte activitati de timp liber IN AFARA SA INTRI PE SITE-URI SI SA TE IEI DE LUME! Get a life you all!

    Another Later Edit: Cei care nu le convine prezenta mea aici, si asta ma refer la toata lumea pe care ii deranjeaza munca mea si cu ce ma laud eu, VOR PRIMI BAN (IP BAN)!Si in caz ca ma stresati cu X utilizatori facuti de voi ca stit sa folositi IP-ul dinamic al RDS-ului, voi apela la autoritati! (Sa nu credeti ca nu e posibil, CA ESTE!)

    Peace!


    Ultima editare efectuata de catre ConceptX Hybrid in Vin Mar 13, 2009 11:37 pm, editata de 3 ori
    teko
    teko
    Administrator
    Administrator


    ۞ Numar mesaje : 631
    ۞ Varsta : 28
    ۞ Localizare : Craiova
    ۞ Folosesc Photoshop : CS
    ۞ Stare de spirit : Bine dispus

    ConceptX Hybrid Technology is here! Empty Re: ConceptX Hybrid Technology is here!

    Mesaj Scris de teko Joi Mar 12, 2009 9:09 pm

    Bun venit initial in staff si pe forum!
    Sub7
    Sub7
    Administrator
    Administrator


    ۞ Numar mesaje : 965
    ۞ Varsta : 28
    ۞ Localizare : craIova

    ConceptX Hybrid Technology is here! Empty Re: ConceptX Hybrid Technology is here!

    Mesaj Scris de Sub7 Joi Mar 12, 2009 9:10 pm

    welcome
    w1sSe
    w1sSe
    Fan ClubFiles
    Fan ClubFiles


    ۞ Numar mesaje : 366
    ۞ Varsta : 29
    ۞ Localizare : craIova
    ۞ Folosesc Photoshop : cs3
    ۞ Stare de spirit : ...deprimat =)))

    ConceptX Hybrid Technology is here! Empty Re: ConceptX Hybrid Technology is here!

    Mesaj Scris de w1sSe Joi Mar 12, 2009 9:10 pm

    welcome !!
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    ConceptX Hybrid Technology is here! Empty Signature Test.

    Mesaj Scris de Vizitato Joi Mar 12, 2009 9:22 pm

    Deci am observat niste probleme cam nasoale pe acest forum. O sa incerc sa le repar dar mai intai sa ma acomodez si eu!

    Peace!
    teko
    teko
    Administrator
    Administrator


    ۞ Numar mesaje : 631
    ۞ Varsta : 28
    ۞ Localizare : Craiova
    ۞ Folosesc Photoshop : CS
    ۞ Stare de spirit : Bine dispus

    ConceptX Hybrid Technology is here! Empty Re: ConceptX Hybrid Technology is here!

    Mesaj Scris de teko Joi Mar 12, 2009 9:27 pm

    multumim de ajutor :)
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    ConceptX Hybrid Technology is here! Empty Revin si imi cer scuze!

    Mesaj Scris de Vizitato Sam Mar 14, 2009 1:13 am

    Deci vreau sa imi cer scuze ca am sarit cu gura degeaba... Nu intelegeam ce aveti cu site-ul meu care defapt si de drept era http://conceptx.go.ro , dar nu am fost atent. Imi cer scuze si user-ului care si-a luat ban (relativ pe merit ca a folosit limbaj vulgar). Imi pare rau, am observat greseala dupa ce am dat click pe link-ul ConceptX Design si a intrat pe un site care nu stiam ce e cu el...
    Apoi am corectat greseala si sper sa numai existe discutii pe tema asta! Apropo sa nu aud ca de ce sunt primul la cautarea pe Google la keyword-ul "conceptx" ca nu stiu ce ca nu situ cum... AM UN SEO MAI BUN SI CU ASTA BASTA!


    Peace!
    minimalyo
    minimalyo
    Fan ClubFiles
    Fan ClubFiles


    ۞ Numar mesaje : 292
    ۞ Varsta : 28
    ۞ Localizare : Oraselul Lenes
    ۞ Stare de spirit : Nu mai vreau warn

    ConceptX Hybrid Technology is here! Empty Re: ConceptX Hybrid Technology is here!

    Mesaj Scris de minimalyo Sam Mar 14, 2009 9:01 pm

    neata

    Continut sponsorizat


    ConceptX Hybrid Technology is here! Empty Re: ConceptX Hybrid Technology is here!

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 1:55 am