Bine ati venit in cabina de control a forumurilor Forumgratuit!
Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere pirat
Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!
Va dorim navigare placuta in continuare!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bine ati venit in cabina de control a forumurilor Forumgratuit!
Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere pirat
Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!
Va dorim navigare placuta in continuare!

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

    Addons BioHazard [Win & Lin] [Modele+Sunete]

    avatar
    Regele
    Membru level 4
    Membru level 4


    ۞ Numar mesaje : 87
    ۞ Varsta : 30
    ۞ Localizare : Craiova

    Addons BioHazard [Win & Lin] [Modele+Sunete] Empty Addons BioHazard [Win & Lin] [Modele+Sunete]

    Mesaj Scris de Regele Mar Mar 17, 2009 1:39 pm

    Descriere: Addons de tip Zombie Biohazard.
    Contine:

    * AmxModX 1.8


    Autor: Shine
    Versiune: 1.0
    Descarcare: WindowS | LinuX

    Pluginuri:

    * Admin Freelook -> Adminii pot vedea ambele echipe, in timp ce sunt morti;
    * Amx Hpk -> Plugin ce da jucatorii cu pingul mai mare de 100 afara;
    * Amx Parachute -> In timp ce esti viu, poti cumpara si folosii parasuta pe care acest plugin ti-o da;
    * BioHazard -> Plugin al modului BioHazard;
    * Country Kicker -> Acest plugin, da afara jucatorii care nu sunt din Romania;
    * File Remover -> Plugin ce sterge fisierul custom.hpk la fiecare schimbare de harta;
    * FrostNades -> Acest plugin iti da in loc de SMOKE o grenada ce te ingheata daca stai esti in raza ei de actiune;
    * LaserMine -> Acest plugin da fiecarui jucator, posibilitatea de a planta un nr. fix de mine laser (care poate fi setat din fisierul amxx.cfg)
    * Cs Stats SKK -> Este un pachet de 3 pluginuri, care ajuta la afisarea: rankului, topului, statisticilor, etc.;
    * SayRestart -> Introduce o comanta in chat, cu ajutorul careia poti da un Restart!


    Comenzi administrative (se tasteaza in consola si trebuie sa fiti administrator):

    amx_llama <nume> - Da llama jucatorului "nume"
    amx_unllama <nume> - Scoate llama jucatorului "nume"
    amx_parachute <name, @all> - Da parasuta jucatorului "name" sau tuturor (amx_parachute @all)


    Comenzi publice (se tasteaza in joc prin apasarea tastei Y):

    /lasermine - afiseaza meniul ajutator pentru LASERMINE
    /buy_parachute - cu ajutorul aceste comenzi, poti cumpara o parasuta


    Module folosite:
    - Fun
    - Engine
    - Fakemeta
    - Geoip
    - Cstrike
    - Csx
    - Hamsandwich

    Info:

    * Addonsul are sunetele si modelele incluse!
    * Rankul se activeaza folosind comanda amx_statscfgmenu
    * Numarul maxim de lasere ce pot fi plantate, il puteti seta prin comanda amx_ltm_ammo "valoare"
    * Am lasat si toate sma-urile de la toate pluginurile
    * Fisierul custom.hpk, este sters in mod automat la fiecare schimbare de harta
    * Am muncit mult la addons, asa ca nu vreau sa aud: este copiat, din asta pot sa fac si eu.......
    * Daca gasiti buguri/erori cu privire la acest addons, postati aici
    * Daca doriti ajutor in reconfigurarea addonsului, din nou postati aici Razz
    * Am adaugat cvarurile sub o forma mai frumoasa (nu la gramada, ci cu explicatia fiecaruia....)
    * In scurt timp, revin cu EDIT si cu versiunea pentru LINUX
    * UpDate, am pus link si pentru versiunea de LinuX
    * Acest addons este asemanator cu cel al eXtreamZM.Idle.Ro (difera un fulg albastru in stanga, pe misloc Razz )

      Data/ora curentă este: Joi Mai 16, 2024 7:11 am