Bine ati venit in cabina de control a forumurilor Forumgratuit!
Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere pirat
Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!
Va dorim navigare placuta in continuare!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bine ati venit in cabina de control a forumurilor Forumgratuit!
Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere pirat
Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!
Va dorim navigare placuta in continuare!

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4 participanți

    RADIO

    w1sSe
    w1sSe
    Fan ClubFiles
    Fan ClubFiles


    ۞ Numar mesaje : 366
    ۞ Varsta : 29
    ۞ Localizare : craIova
    ۞ Folosesc Photoshop : cs3
    ۞ Stare de spirit : ...deprimat =)))

    RADIO Empty RADIO

    Mesaj Scris de w1sSe Mar Mar 24, 2009 8:31 pm

    ok :) am stat si mam gandit cum pot ajuta si eu acest forum fiind prieten cu laur am gasit o solutie Very Happy ...as dori sa deskid un RADIO Very Happy clubfiles-radio Very Happy ... insa am o problema reglarea MICROFONULUI daka sunteti de acc cu RADIOUL VA ROG SA DATI +1 Very Happy (taote costurile vor fi platite de mine) Very Happy ! astept parerea unui administrator + sa ma ajute teko sau laur cu microfonu + setiunea de dedicatii ! Very Happy VA MULTUMESC ! Very Happy
    teko
    teko
    Administrator
    Administrator


    ۞ Numar mesaje : 631
    ۞ Varsta : 28
    ۞ Localizare : Craiova
    ۞ Folosesc Photoshop : CS
    ۞ Stare de spirit : Bine dispus

    RADIO Empty Re: RADIO

    Mesaj Scris de teko Mar Mar 24, 2009 8:42 pm

    buna idee
    :)
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    RADIO Empty Re: RADIO

    Mesaj Scris de Vizitato Mar Mar 24, 2009 9:07 pm

    teko a scris:buna idee
    :)

    E o idee proasta, foarte proasta... de ce?

    Pentru ca nu stiu la cati le convine sa renunte la muzica personala din unitatile lor ca sa asculte aceleasi melodii cand vrei tu, daca vrei radio ai Kiss FM, Radio ZU, etc. Radio online deja e trecut.

    Si ce costuri ai tu??? Ca programele de broadcasting sunt gratuite si la fel si domeniul no-ip. Singurul cost pe care il ai ipotetic este abonamentul la net care 100% il platesc parintii tai!

    -1 pentru idee!
    minimalyo
    minimalyo
    Fan ClubFiles
    Fan ClubFiles


    ۞ Numar mesaje : 292
    ۞ Varsta : 28
    ۞ Localizare : Oraselul Lenes
    ۞ Stare de spirit : Nu mai vreau warn

    RADIO Empty Re: RADIO

    Mesaj Scris de minimalyo Mier Mar 25, 2009 8:17 am

    +1 pt idee
    w1sSe
    w1sSe
    Fan ClubFiles
    Fan ClubFiles


    ۞ Numar mesaje : 366
    ۞ Varsta : 29
    ۞ Localizare : craIova
    ۞ Folosesc Photoshop : cs3
    ۞ Stare de spirit : ...deprimat =)))

    RADIO Empty Re: RADIO

    Mesaj Scris de w1sSe Mier Mar 25, 2009 11:38 am

    oke ... concept x hibryd ! .. fii atent Very Happy mai multi oameni de pe cs ! ex : coNcseRT nu pot deskide unele radiouri si mau rugat cam 10 persoane sa fac radio ! + cei din scoala care cred ca vor intra imi dau si eu +1 Very Happy !
    app nu il fac cu brodcasting ;) ci cu inson tag-light este un equalizer cumparat de la MAGAZINU DE MUZICA de pe constructorilor ! TC !
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    RADIO Empty Re: RADIO

    Mesaj Scris de Vizitato Mier Mar 25, 2009 6:09 pm

    w1sSe a scris:oke ... concept x hibryd ! .. fii atent Very Happy mai multi oameni de pe cs ! ex : coNcseRT nu pot deskide unele radiouri si mau rugat cam 10 persoane sa fac radio ! + cei din scoala care cred ca vor intra imi dau si eu +1 Very Happy !
    app nu il fac cu brodcasting ;) ci cu inson tag-light este un equalizer cumparat de la MAGAZINU DE MUZICA de pe constructorilor ! TC !

    Fie ce o fi, dar parerea mea nu o schimbi cu numic, si eu am acasa 2 platane Pioneer CD1000mk3 si un Mixer Stage-Line MPX1 si pe ce transmiti nu pe net??? Nu e acelasi lucru ca si cum ai trimite prin winamp? Care e diferenta??? Doar ca faci tu mix-uri live in rest NUL!

    Ai tu modulatoare sa trimiti pe frecventa? Nu cred, si daca ai avea nu ai 100% licenta de frecventa si te trezesti cu garda la usa!

    Si ala de zisasi tu ca nu-i merge radio, nu are muzica in calculator, sau nu stie sa foloseasca winamp sau windows media player.

    Radio online e cea mai proasta idee de pana acum! Vreau sa-si dea parerea si aia de zici tu ca vor radio online! blablabla
    w1sSe
    w1sSe
    Fan ClubFiles
    Fan ClubFiles


    ۞ Numar mesaje : 366
    ۞ Varsta : 29
    ۞ Localizare : craIova
    ۞ Folosesc Photoshop : cs3
    ۞ Stare de spirit : ...deprimat =)))

    RADIO Empty Re: RADIO

    Mesaj Scris de w1sSe Mier Mar 25, 2009 6:21 pm

    ok:) deci mai astept pareri pana akm avem 2 voturi + si 1 - Very Happy !
    Sub7
    Sub7
    Administrator
    Administrator


    ۞ Numar mesaje : 965
    ۞ Varsta : 28
    ۞ Localizare : craIova

    RADIO Empty Re: RADIO

    Mesaj Scris de Sub7 Joi Mar 26, 2009 7:14 pm

    +1 .. perfect de acord .. si hybrid .. daca tu nu vrei este problema ta ..sincer fiecare asculta ce vrea .. daca vrea sa asculta viitorul Radio ClubFiles .. bvo'lui .. dar nu ne mai influenta ca sincer .. eu m-am saturat de chestiile astea !

    Continut sponsorizat


    RADIO Empty Re: RADIO

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 2:46 am