Bine ati venit in cabina de control a forumurilor Forumgratuit!
Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere pirat
Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!
Va dorim navigare placuta in continuare!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bine ati venit in cabina de control a forumurilor Forumgratuit!
Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere pirat
Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!
Va dorim navigare placuta in continuare!

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

    Concurs de BUN VENIT INAPOI!

    teko
    teko
    Administrator
    Administrator


    ۞ Numar mesaje : 631
    ۞ Varsta : 28
    ۞ Localizare : Craiova
    ۞ Folosesc Photoshop : CS
    ۞ Stare de spirit : Bine dispus

    Concurs de BUN VENIT INAPOI! Empty Concurs de BUN VENIT INAPOI!

    Mesaj Scris de teko Dum Dec 20, 2009 8:13 pm

    Dupa cum ati observat comunitatea ClubFiles a revenit, cum spuneam si in sectiunea Anunturi, venim si cu noi concursuri ce speram sa va incante, am facut mici modificari in panoul de administrare, am scos toate rank-urile existente pe forum si am deci sa le ofer utilizatorilor posibilitatea de a primi niste rank-uri pe merit.. Asa ca, avem disponibile urmatoarele :

    Moderator: 5 slots
    Administrator : 1 slot
    Counter-Strike Moderator: 7 slots
    Mu online Moderator: 8 slots
    V.I.P: no limit
    Designer: 8 slots

    Am sa mentionez de ce sunt 7 sloturi la moderator counter-strike, anume , pentru ca avem deja unul ce va tine un server devotat ClubFiles. w1se este moderatorul .

    Cum te inscrii? Cum castigi?
    Simplu, inscrierile se fac chiar aici, postand numele cu care doresti sa te inscrii,varsta pe care o ai, si deasemenea de ce ai dori acel rank.
    Cum castigi? cine este cel mai activ pe forum, si are grija IN SPECIAL de neregulile prezente pe forum, gen offtopic, si celelalte nerespectari ale regulilor poate primi, dar de asemenea si prin rezolvarea cererilor utilizatorilor forumului, gen cereri de semnaturi facute in photoshop, sau cereri de plugin-uri sau tutoriale speciale.

    Model de inscriere:

    Nume:Gogu Ionel
    Varsta:105 ani
    De ce vreau sa primesc rankul de _________ : Pentru ca asa am chef.
    Ce sti sa faci legat de forumuri? (optional)
    Nu vreau sa vad cereri de genul acesteia, in bataie de joc pentru ca voi sanctiona.

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Vin Mai 17, 2024 1:33 am