Bine ati venit in cabina de control a forumurilor Forumgratuit!
Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere pirat
Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!
Va dorim navigare placuta in continuare!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bine ati venit in cabina de control a forumurilor Forumgratuit!
Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere pirat
Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!
Va dorim navigare placuta in continuare!

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

    Xmas Events!

    teko
    teko
    Administrator
    Administrator


    ۞ Numar mesaje : 631
    ۞ Varsta : 28
    ۞ Localizare : Craiova
    ۞ Folosesc Photoshop : CS
    ۞ Stare de spirit : Bine dispus

    Xmas Events! Empty Xmas Events!

    Mesaj Scris de teko Joi Dec 24, 2009 1:23 pm

    Cu ocazia sarabatoriilor ,am decis sa ofer niste rankuri useriilor forumului acesa , asa dar , am sa acord rankuri de Moderator,Designer,Vip si etc. userilor care au o reputatie CAT MAI MARE, reputatia poate fi crescuta chiar de dumneavoastra. Cum? Simplu! Daca un utilizator apreciaza munca pe care ai depus-o intr-un tutorial de exemplu ,iti va oferi 1 PCT de reputatie, vor fi premiati 5 utilizatori , care au reputatia cat mai mare, cine ajunge la 50 de puncte de reputatie primeste dinainte Moderator , alegandu-si sectiunea unde vrea sa fie moderator pe forum, acesta va avea acces si la panoul administratorului, dar , doar partial , pentru a ramane in siguranta baza de date si forumul.

    Asa ca, bagati la tutoriale,creatii,discutii si ajutor pentru utilizatorii forumului , si veti fi rasplatiti!

    Tin sa mentionez ca pentru a da 1 PCT de reputatie ai nevoie de MINIM 50 mesaje pe forum , deasemenea pentru a si primi cred ca este nevoie , la 50 de mesaje deja puteti avea 5 puncte de reputatie, acestea fiind acordate de mine si Sub7, ca un bonus cu ocazia sarbatorilor de iarna!

    ClubFiles.net Va ureaza Sarbatori Fericite si La Multi Ani ! ( impreuna cu noi ) :)

      Data/ora curentă este: Lun Apr 29, 2024 2:47 pm